Workshop přípravy psa na výstavu

WORKSHOP PŘÍPRAVY PSA NA VÝSTAVU

Výstavní sezóna začala. Nejbližší výstavy jeeště před uzávěrkou: 8.6. Rokycany (uzávěrka 20.5.), 29.-30.6. NVP Klatovy (uz. 3.6.), 20.-21.7. Interdog Bohemia Mladá Boleslav (uz 16.6.), 24.8. OVP Přeštice (uz 2.8.). Připravila jsem krátký workshop zaměřený na procvičování výstavního postoje a pohybu ve výstavním kruhu, kontrolu chrupu, varlat a měření výšky psa měřidlem. Budete mít možnost procvičit si vše, co ke správnému předvedení psa patří.

Kdy: 26. 05. 2024 od 15:00 – 18:00 (může být kratší i delší, dle počtu psů)

Kde: cvičák Smederov 3, 336 01 Ždírec

S kým: Mgr. Hana Janská (zkušenosti z výstav v Čechách, Maďarsku, Německu, Rakousku a na Slovensku (https://www.doghill.cz/category/vystavy/)

Cena: 200,- Kč, platba v hotovosti na místě

Co s sebou: alespoň trochu upraveného psa, očkovací průkaz, deku, popř. stan, přepravku, pamlsky, pytlíky na exkrementy, prostě vše co budete VY na výstavě používat.

Přihlášky: www.psichvile.cz/akce/

Podmínky  účasti:
• Psi musí být zdraví
• Psi musí mít platná povinná očkování a psovod musí mít s sebou očkovací průkaz (dle § 6 veterinárního zákona) nebo platný pas pro malá zvířata
• Každý účastník je povinen udržovat čistotu a uklízet po sobě a svém psovi
• Majitel háravé feny si tento workshop nechá ujít a využije jiné příležitosti

Letáček si můžete stáhnout zde.

S ohledem na evropskou legislativu týkající se ochrany osobních údajů – Prohlášení o zpracování osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) – Vás chci informovat, že Vámi uvedené osobní údaje budu shromažďovat podle svých Zásad ochrany osobních údajů. Při akci pořizuji fotografie pro své reportážní účely. Na fotografiích, které zveřejňuji, nikdy neoznačuji konkrétní osoby jmény nebo přezdívkami, používám je jen jako ilustrační a propagační záběry toho, jak to při mých akcích vypadá.

Těším se na Vás,
Hana Janská

nahrávám mapu....

Datum/Čas
26.5.2024
15:00 - 18:00

Místo
Cvičiště Smederov

Kategorie Nezařazeno

Rezervace

Rezervace pro tuto událost jsou uzavřeny.

Trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *