Workshop přípravy psa na výstavu

WORKSHOP PŘÍPRAVY PSA NA VÝSTAVU

Potřebujete připravit psa na výstavu? Potřebujete informace i praktický trénink? Krátký workshop bude zaměřen především na praktické procvičování výstavního postoje a pohybu ve výstavním kruhu. Ale dojde určitě i na kontrolu chrupu, varlat a na zvykání psa na měřidlo výšky psa. Budete mít možnost procvičit si vše, co ke správnému předvedení psa na výstavě patří.

Kdy: 01. 5. 2022 od 15:00 – 17:00 (dle počtu psů, maximální počet patnáct)
Kde: Cvičák Smederov 3, 336 01 Ždírec
S kým: Mgr. Hana Janská (zkušenosti z výstav v Čechách, Maďarsku, Německu, Rakousku a na Slovensku , https://www.doghill.cz/category/vystavy/)
Cena: 200,- Kč, platba v hotovosti na místě nebo na účet č. 2200373855/2010, v.s. 20200315 do zprávy pro příjemce napište své příjmení a jméno psa

Co s sebou: alespoň trochu upraveného psa, očkovací průkaz, deku, popř. přepravku, pamlsky, pytlíky na exkrementy.

Přihlášky: www.psichvile.cz/akce/

Podmínky  účasti:
• Psi musí být zdraví
• Psi musí mít platná povinná očkování a psovod musí mít s sebou očkovací průkaz (dle § 6 veterinárního zákona) nebo platný pas pro malá zvířata
• Každý účastník je povinen udržovat čistotu a uklízet po sobě a svém psovi
• Majitel háravé feny si tento workshop nechá ujít a využije jiné příležitosti

Letáček si můžete stáhnout zde.

S ohledem na novou evropskou legislativu týkající se ochrany osobních údajů – Prohlášení o zpracování osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) – Vás chci informovat, že Vámi uvedené osobní údaje budu shromažďovat podle svých Zásad ochrany osobních údajů. Při akci pořizuji fotografie pro své reportážní účely. Na fotografiích, které zveřejňuji, nikdy neoznačuji konkrétní osoby jmény nebo přezdívkami, používám je jen jako ilustrační a propagační záběry toho, jak to při mých akcích vypadá.

Těším se na Vás,
Hana Janská

nahrávám mapu....

Datum/Čas
1.5.2022
15:00 - 17:00

Místo
Ždírec

Kategorie Nezařazeno

Rezervace

Rezervace pro tuto událost jsou uzavřeny.

Trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *