Workshop přípravy psa na výstavu

WORKSHOP PŘÍPRAVY PSA NA VÝSTAVU

Vzhledem k tomu, že se blíží výstavní sezóna na otevřeném prostoru, jsem připravila krátký workshop, tentokrát na „zelené louce“. Workshop bude opět zaměřen na procvičování výstavního postoje a pohybu ve výstavním kruhu, zopakujeme si kontrolu chrupu, varlat, měření výšky psa měřidlem. Budete mít možnost procvičit si vše, co ke správnému předvedení psa patří.

Kdy: 21. 6. 2020 od 13:00 – 16:00 (může být i delší, dle počtu psů)
Kde: cvičák Smederov 3, 336 01 Ždírec
S kým: Mgr. Hana Janská a Babu Bohemia Cardinal (Brigitte)
Cena: 250,- Kč, platba v hotovosti na místě nebo na účet č. 2200373855/2010, v.s. 20190224, do zprávy pro příjemce napište své příjmení a jméno psa

Co s sebou: alespoň trochu upraveného psa, očkovací průkaz, deku, popř. stan, přepravku, pamlsky, pytlíky na exkrementy, prostě vše tak, jako na běžnou výstavu.

Co vás čeká: Akce bude probíhat na trávě, psa budete předvádět ve vytyčeném výstavním kruhu.

Přihlášky: Přihlašte se do 28.3.2019 přes rezervaci na této stránce. Přihlášky můžete zasílat také na e-mail info@psichvile.cz nebo na mobil 724 022 645,  do přihlášky uveďte své jméno a příjmení, jméno psa a datum jeho narození.

Podmínky  účasti:
• Psi musí být zdraví
• Psi musí mít platná povinná očkování a psovod musí mít s sebou očkovací průkaz (dle § 6 veterinárního zákona) nebo platný pas pro malá zvířata
• Každý účastník je povinen udržovat čistotu a uklízet po sobě a svém psovi
• Majitel háravé feny si tento workshop nechá ujít a využije jiné příležitosti

Letáček si můžete stáhnout zde.

S ohledem na novou evropskou legislativu týkající se ochrany osobních údajů – Prohlášení o zpracování osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) – Vás chci informovat, že Vámi uvedené osobní údaje budu shromažďovat podle svých Zásad ochrany osobních údajů. Při akci pořizuji fotografie pro své reportážní účely. Na fotografiích, které zveřejňuji, nikdy neoznačuji konkrétní osoby jmény nebo přezdívkami, používám je jen jako ilustrační a propagační záběry toho, jak to při mých akcích vypadá.

Těšíme se na Vás,
Hana & Brigitte & Connie & Cora

nahrávám mapu....

Datum/Čas
21.6.2020
13:00 - 16:00

Místo
Cvičiště Smederov

Kategorie Nezařazeno

Rezervace

Rezervace pro tuto událost jsou uzavřeny.

Trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *