Příprava psa na výstavu – workshop

Kde: Smederov 3, Ždírec, okres plzeň-jih
(na návsi ve Smederově odbočit na Hradišťskou Lhotku a po cca 30 m doprava, po cca 50m se po levé straně objeví cvičák)

S kým: vést a motivovat vás bude Mgr. Hana Janská

Termín: 20.08. 2021

Čas: 16:30 – 18:00 (může být delší, dle počtu psů)

Cena: 200,- Kč (platba na místě nebo na účet č. 2200373855/2010, v.s. váš mobil, do zprávy pro příjemce napište své příjmení a jméno psa)

Co je dobré mít s sebou: alespoň trochu upraveného psa, očkovací průkaz, deku, popř. stan, přepravku, pamlsky, pytlíky na exkrementy, prostě vše, co uznáte za vhodné, jako na běžnou výstavu.

Co vás čeká: Akce bude probíhat na trávě, psa budete předvádět ve vytyčeném výstavním kruhu. Budeme se věnovat držení výstavního vodítka, klusu psa v kruhu (jednotlivě i s více psy) i po diagonále, výstavnímu postoji, měření výšky psa a kontrole jeho stavby těla, srsti, zubů a varlat.

Podmínky účasti: Psi musí být zdraví, musí mít platná povinná očkování a psovod musí mít s sebou očkovací průkaz (dle § 6 veterinárního zákona) nebo platný pas pro malá zvířata. Každý účastník bude udržovat čistotu a uklízet po sobě a svém psovi.

Přihlášky: přes mobil 724 022 645 nebo https://www.psichvile.cz/akce/. Letáček si stáhněte zde.

Parkujte mimo cvičiště – cvičák je podmáčený.

V případě naplněného kurzu volejte 724 022 645 nebo pište na mail info@psichvile.cz.

S ohledem na novou evropskou legislativu týkající se ochrany osobních údajů – Prohlášení o zpracování osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) – Vás chci informovat, že Vámi uvedené osobní údaje budu shromažďovat podle svých Zásad ochrany osobních údajů a budu je používat k zasílání provozních a organizačních informací ke kurzu. Při kurzu pořizuji fotografie pro své reportážní účely. Na fotografiích, které zveřejňuji, nikdy neoznačuji konkrétní osoby jmény nebo přezdívkami, používám je jen jako ilustrační a propagační záběry toho, jak to při mých výcvikových lekcích vypadá.

 

nahrávám mapu....

Datum/Čas
20.8.2021
16:30 - 18:00

Místo
Cvičiště Smederov

Kategorie Nezařazeno

Rezervace

Rezervace pro tuto událost jsou uzavřeny.

Trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *